O NAS

Jesteśmy młodym, ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem. Nasi pracownicy cały czas pogłębiają i rozwijają swoją wiedzę aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Jesteśmy na bieżąco z panującymi w branży trendami. Stawiamy na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu radiokomunikacyjnego, instalacją oraz serwisem. Nasza oferta to również akcesoria i osprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania sieci radiowej. Nawiązujemy współpracę z producentami sprzętu radiokomunikacyjnego najwyższej jakości. Nasza oferta cały czas powiększa się o najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku. Nowoczesna i ergonomiczna sieć radiowa musi być przede wszystkim rozważnie zaplanowana. Pomagamy w projektowaniu z użyciem najlepszych rozwiązań, budujemy oraz prowadzimy konserwację wraz z rozbudową i modernizacja. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy. Naszymi stałymi klientami są jednostki służb porządku publicznego, prywatne firmy, zakłady przemysłowe, agencje ochrony, itp.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Doświadczenie w branży radiokomunikacyjnej pozwala dopasować odpowiednie rozwiązanie do potrzeb i wymagań klientów.