SERWIS

NASZE DOŚWIADCZENIE W RADIOKOMUNIKACJI POZWALA NAM REALIZOWAĆ ZADANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW. ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ, MONTAŻEM ORAZ SERWISEM SPRZĘTU.

Projekt
Zakres naszych usług zaczyna sie już na etapie projektowania sieci. Na tym etapie zbieramy wszelkie niezbędne informacje które pozwolą określić szczegółowe wymagania klienta. Na podstawie zebranych danych określimy zakres prac jaki należy wykonać.

Optymalizacja
Zoptymalizujemy obecne rozwiązania lub zaprojektujemy sieć opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Sieć zostanie uruchomiona i skonfigurowana według indywidualnych potrzeb użytkownika uwzględniając między innymi wymagania operacyjne dotyczące zasięgu.

Montaż i szkolenia
Doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu stosownie do potrzeb, zamontujemy i uruchomimy. Zapewniamy płynną migrację z obecnie używanego do nowego systemu. Przeszkolimy użytkowników sieci radiowej.

Programowanie
Programujemy wszystkie modele radiotelefonów analogowych i cyfrowych które są dostępne w naszej ofercie używając do tego celu oprogramowania dedykowanego przez producentów. W razie potrzeby przeprowadzimy proces aktualizacji oprogramowania radiotelefonu.

Naprawa
Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Staramy się aby usługa była wykonana w jak najkrótszym terminie. Na czas naprawy udostępniamy sprzęt zastępczy o porównywalnych parametrach technicznych.
W przypadku napraw pogwarancyjnych dokonywane są oględziny sprzętu. Po weryfikacji ustalamy z klientem przybliżony koszt naprawy.

Ponadto wykonujemy również:

  • pomiary anten
  • naprawę i konserwacje instalacji antenowych
  • testy łączności

Celem naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zadowolenie klientów.