MOTOROLA DM2600

Model DM2600 to proste i ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą bez ponoszenia nadmiernych kosztów skorzystać z możliwości cyfrowych systemów komunikacji głosowej.

Radiotelefon mobilny MOTOTRBO DM2600 to funkcjonalne urządzenia o niewielkich rozmiarach. Zastosowano w nim najnowocześniejsze rozwiązania radiotelefonii cyfrowej — w tym obsługę zintegrowanych systemów komunikacji głosowej, podwójną pojemność połączeń oraz wyższą jakość komunikacji głosowej. Funkcja inteligentnego dźwięku monitoruje hałas otoczenia i automatycznie dostosowuje poziom dźwięku w radiotelefonie — w ten sposób użytkownik nie musi niczego regulować, a sygnał nadchodzącego połączenia jest zawsze słyszalny.

Cechy i funkcje:

Wyraźny, kontrastowy wyświetlacz alfanumeryczny – prezentuje takie informacje, jak identyfikator rozmówcy, numer kanału i kontakty.

Urządzenie analogowe/cyfrowe – zgodność z posiadanym już zasobem radiotelefonów bez rezygnacji z korzyści, jakie daje technologia cyfrowa: lepszej jakości głosu, większego zasięgu i dłuższego czasu pracy na akumulatorach. Możliwość pracy w trybie analogowym i cyfrowym pozwala zachować własne tempo przechodzenia na najnowsze rozwiązania technologiczne.

Przerywanie innych połączeń – umożliwia przerwanie rozmowy radiowej innych użytkowników w celu przekazania informacji o kluczowym znaczeniu dokładnie wtedy, gdy wystąpi taka potrzeba.

Zgodność z pakietem Radio Management – szybkie i wydajne programowanie radiotelefonu za pomocą narzędzia Radio Management. Radiotelefony można programować grupami według standaryzowanego szablonu, co gwarantuje maksymalną wydajność i eliminuje błędy.

Bezprzewodowe programowanie (Over the Air Programming, OTAP) – pozwala zarządzać, zapisywać i odczytywać do 5000 konfiguracji radiotelefonu, a wszystko to drogą bezprzewodową.

Funkcja inteligentnego dźwięku sprawia, że hałas tła jest automatycznie kompensowany w wyniku automatycznej regulacji głośności radiotelefonu. Pracownicy nie muszą więc regulować jej sami, nie chcąc przeoczyć połączenia w hałaśliwym miejscu lub przeszkadzać innym po przejściu do cichego otoczenia.

Zaawansowane funkcje prywatności dzięki wbudowanemu szyfrowaniu.

Dźwięk IMPRES – akcesoria audio IMPRES dają głośny, czysty i wyraźny dźwięk zarówno w trybie cyfrowym, jak analogowym – wszystko jedno, czy musisz usłyszeć cichy szept w trakcie tajnej akcji, czy polecenie w huczącym pożarze.

Zgodność systemów – poznaj nadzwyczajny zasięg systemu MOTOTRBO. Technologia IP Site Connect wykorzystuje sieci IP, aby rozciągnąć zasięg systemu i utworzyć rozległą sieć komunikacji. Rozwiązanie trunkingu w jednym obiekcie Capacity Plus zwiększa pojemność do ponad 1000 użytkowników, a Linked Capacity Plus łączy możliwości obu rozwiązań, dając rozległą sieć trunkingową o dużej pojemności.

Zgodność z normą IP54 – zabezpieczenie przed pyłem i wodą.

 

Broszura DM2600_PL